Ürün Kodu: 1693
Kategoriler: HYDRA FACIAL CİHAZLARI

Synergy+ farklı cilt problemlerine çözüm ve sağlıklı cilt bakımı için 4 teknolojiyi birleştiren yenilikçi bir cilt bakım sistemidir.

Bunlar ; Aqua Teknolojisi, Oxygemoa Teknolojisi, Quapollar Teknolojisi, uCosmo Teknolojisi.

Aqua Teknolojisi :

Vakum temizliği Hydra Facial: Gelişmiş vakum teknolojisi ile 4 farklı cilt bakım solüsyonu çeşidi kullanılır. Özel olarak tasarlanmış kanallar içeren başlık ucu, cilde temas ettiğinde, vakum çalışmaya başlar ve solüsyonu kabın içinden emerek cildin yüzeyine ulaşır. Burada çok sayıda micro kabarcık oluşur. Çözeltiyle birleştirilen bu kabarcıklar çok çabuk emilir ve hızlı bir şekilde cildin içinden geçer. Bu sayede çözelti, ciltdeki kirlilikleri ve ölü cilt hücrelerini güvenli bir şekilde temizlemek için derine nüfuz eder.

Oxygemoa teknolojisi :

Sıcak su kaplıcalarından esinlenilmiştir. Cilt yüzeyine, cildin iyileşme mekanızmasını harekete geçirecek uygun jeller, micro baloncuk yöntemiyle uygulanır ve cilt altına yedirilmesi sağlanır. Böylece cildin çok iyi bir şekilde temizlenmesi ve ölü hücre ve deri kalıntılarından, kirlerden arınması sağlanır.

Cildin derinlemesine temizlenmesi ve bohr etkisiyle cildin oksijen alması kolaylaşır.

Bohr Etkisi: Kanda karbondioksit basıncının artması ve pH’nın düşmesi sonucu, hemoglobinin oksijeni serbest bırakması olayı.

Synergy+ cihaz başlığındaki titreşimler yardımıyla karbonattan üretilmiş olan Capsugem, MeoBright Jel, MeoRevive Jel cilde uygulanır. Bu da kimyasal bir reaksiyon oluşturur ve yüksek sayılarda micro CO2 baloncuğu oluşturur. Cihaz başlığındaki titreşimler ile jel içerikleri cilt altına geçer. Kan dolaşımı hızlanır ve kandaki oksijen seviyesi artarak cilt hücrelerinin canlanması sağlanır.

Quapollar Teknolojisi :

Quapollar başlık radyo frekans dalgalarını kullanarak ciltdeki kolajen üretimini tetikler, mevcut kolajen liflerini sıkılaştırarak cilde daha sıkı ve daha genç bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Uygulama sırasında Quapollar başlık yeterli ısıya geldiğinde, renk değiştirir ve uygulama yapan kullanıcıyı uyarır. Quapollar RF uygulaması ile cilt sıkılaşır, daha genç ve canlı görünür. Düzenli kullanımda kırşıklıklar azalır.

uCosmo Teknolojisi :

uCosmo başlığı ultrasonik titreşimler yardımı ile cildin geçirgenliğini arttırır. Cilt tipine uygun olan solüsyon, uCosmo başlığına yerleştirilir. uCosmo başlığındaki solüsyon, ultrasonik titreşimler yardımı ile cilt altına iletilirler.

Çok az bir ısı üreterek cilt hürelerinin metabolizmasını güçlendirir, dolaşımı hızlandırır. Cildin pürürsüzleşmesine yardımcı olur. Cildin nemini artırır.


Synergy+ Cihazıyla Cilt Bakım Uygulamalarında Kullanılan Jeller

MeoBright Jel :

Güneşten zarar görmüş cildin görünümünü iyileştiren, düzensiz bir cilt tonu veren ve pigmentasyonun görünümünü en aza indiren bir cilt aydınlatma uygulamasıdır.

Jel, sivilceli veya hassas ciltlerde kullanılmamalıdır. Sadece sağlıklı ve sağlam bir cilt üzerinde kullanılmalıdır.

MeoBright Jel içeriğinde Water, Propylene Glycol, Phyllacantha Fibrosa Extract, Pentylene Glycol, Butylene Glycol, Beta-glucan, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/vp Copolymer, Algae Extract, 1,2-Hexanediol, Caprylhydroxamic Acid, Propanediol, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Panthenol, Portulaca Oleracea Extract, Tocopherol, Allantoin, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum, Citric Acid, Disodium EDTA, Acid Yellow 23, Carmine.

MeoRevive Jel:

Cildin gençleştirilmesi, cildin sağlıklı görünmesi, cildin canlanmasını sağlamak, ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltmak ve en aza indirmek için kullanılan bir uygulamadır.

Uygulamanın sonunda nemlendirici bir krem uygulayın. Hassas ciltlerde, yağ bazlı kremler gibi kozmetik ürünlerin kullanılmaması ve uygulamanın hemen sonrasında nemlendirici yapılması tavsiye edilir.

MeoRevive Jel içeriğinde Water, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Phyllacantha Fibrosa Extract, Beta-glucan, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/vp Copolymer, Undaria Pinnatifida Root Powder, 1,2-Hexanediol, Caprylhydroxamic Acid, Propanediol, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Lactobacillus/Soymilk Ferment Filtrate, Tocopherol, Panthenol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Allantoin, Parfum, Disodium EDTA, Sodium Hyaluronate, Carmine.

Capsugem :

İçeriğinde Sodium Bicarbonate, Maltodextrin, Tartaric Acid, Pvp, Sodium Chloride bulunmaktadır.

Capsugem kullanarak haftada en az bir kez temiz cilt üzerinde, kalın bir MeoRevive Jel ve MeoBright Jel tabakasına masaj yapın. Kullanım sonunda durulayın.


I. Genel Teknik Parametreler

Operasyon Başlığı: Aqua Ultra küçük kabarcıklar, OxyGemeo oksijen kinetik enerji, QuaPollar quadrupole mesh RF, uCosmo iğnesiz ışık.
Ultra ince kabarcık parametreleri Negatif basınç aralığı,
Hiçbir iğne suyu parametresi yok: ultrasonik enerji ve aralık: 10-100 adım, 10;
1MHz frekansı, titreşim seviyesi aralığı: 10-100, adım 10;
Giriş gücü oranı: 50VA
Net ağırlık: 20Kg
Cihazın ölçüleri: L50cm x W46cm x H105cm
 

II. Çevresel Gereklilikler

Çalışma ortamı sıcaklığı: 10 C - 35 C,
Depolama ortam sıcaklığı: -20 C - 55 C,
Bağıl nem için <70%,
Nemli ortamdaki depolama: <% 93,
Atmosferik basınç: 860hpa ~ 1060hpa,

Ürün Kataloğu Mevcut Değildir
Bu ürün için video mevcut değildir