Ürün Kodu: 1689
Kategoriler: CİLT BAKIM CİHAZLARI

RF Güzellik Cihazının Ana işlevi:

①.5Mhz Bipolar RF     .5Mhz Tripolar RF

Dokunmatik ekran versiyonu

Vakum güçlü akustik yağ patlaması aracı etkili bir şekilde doku metabolizmasını teşvik edebilir, yağları tekrar önler, cildi sıkılaştırır ve cildin elastikiyetini artırır ve etki kalıcıdır.

Aynı zamanda, alsocan kas esnekliğini artırır ve hücre metabolizmasını teşvik eder. Güçlü akustik, güçlü hücrelere 40000 HZ'ye kadar güçlü ses dalgası çekmek için güçlü akustik silajı toplar, bu da yağ hücrelerini yüksek hızda ve yağ hücrelerinin içinde ve dışında yağ hücrelerini güçlü bir şekilde etkilemek için yağ hücrelerini yüksek hız ve titreşimle titreştirir. Trigliseritler, gliserol ve serbest yağ asitlerine dönüşür, daha sonra radyo frekansı 1 MHZ'ye kadar dalgalanır ve böylece enterohepatik dolaşım yoluyla vücutdan serbest gliserol ve serbest yağ asidi boşaltılır.

Son olarak, vakumlu radyo frekansı ve enerji elektrotu, fiziksel olarak “kavitasyon” olarak bilinen yağları ve sıkmaları patlatmak üzere yerleştirilmiştir. İç ve dış hücrelerin mikro-boşluklu patlaması sonucu, yüksek bir enerji seviyesine ulaşmak için moleküler hareketi artıracaktır ve nihai olarak kilo kaybının ve güzelliğin etkisini elde etmek için yağ hücrelerinin parçalanmasına neden olacaktır.

Negatif basınç radyo frekansı liposuction kafası: entegre en gelişmiş radyofrekans teknolojisi ve radyo frekansı enerji ile doğrudan yağ vücut ulaşmak için hedeflenen konumlandırma radyo frekans frekansında, termal enerji sürtünme ısı üretmek için zaman-hücre hücresi ve doku hızlı aktif madde altında, tomakelocal sıcaklık yükselir. Ter bezleri, enterohepatik dolaşım ve lenf vücutta vücuttaki aşırı yağ ve toksinleri deşarj ederek yağın çözülme etkisini ortadan kaldırır.

Vakum emişiyle, güçlü negatif basınçlandırma ile işbirliği yaparak, kalın yağları doğrudan patlatacak ve belirgin bir etkiye sahip olacaktır. Kan dolaşımını güçlendirmek, hızlandırmak, yağ ayrışması ve atıkları uzaklaştırarak, inatçı ve kalın yağları etkili bir şekilde kaldırabilen ve kilo kaybına neden olan ürünlerin tam olarak emilimini arttırabilen yağ portakal kabuğu, etkin bir şekilde hücre-dışı organizasyonu ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

1. Yağları kesinlikle patlatır. Yağ çıkarma, güçlü ses dalgasını 40000 HZ'ye kadar ses dalgası olarak toplayan güçlü akustik kafa kullanır. İnsan vücuduna giren yağ hücreleri arasında güçlü bir etki etkisi ve sürtünme hareketi oluşturmak için insan vücudunda yağ hücresi oluşturacak, bu da yağ hücrelerini küçültmek için hücrelerdeki su miktarını etkili bir şekilde tüketebilecek. Dahası, ses dalgası titreştiğinde, hücreler arasında güçlü bir etkiye sahip olabilir, daha sonra hücreler hemen patlayabilir ve yağ hücrelerini azaltarak etkinin giderilmesini sağlayabilir.

2. Yağ, lenf drenajını çözün, cildi sıkın ve cilt elastikiyetini artırın. Bu yağ hücresi ve doku hızlı aktif durumda olduğu zaman termal enerji sürtünme ısısı üretmek için hedeflenen konumlandırma radyo frekansı çıkışında, bir mükemmellik vardır. Derinlikteki yağ vücuduna doğrudan ulaşmak için mostadvanced radyo frekans teknolojisi ve radyo frekans enerjisi ile entegre, Yerel sıcaklığın yükselmesi. Throughthe ter bezleri, enterohepatik dolaşım ve lenf, yağın çözülmesini sağlamak için vücuttaki vücuttaki fazla yağ ve toksinleri boşaltacaktır.

3. Portakal kabuğu dokusunu geliştirin. Enerji elektrotları boyunca üretilen zayıflama şekillendirmesinin, vücudun karşılık gelen akupunkturunu uyaracağı biyolojik dalga. Çeşitli fiziksel elektronik işbirlikçi etkileşimi altında farklı frekanslar ve nabız kullanır, vücutta şekillendirme ve güzelliğin etkisini elde etmek için tekrar tekrar yağ tüketmek üzere yağ vücuduna etkili bir uyarım yapmak ve vücudu hareket ettirmek için etkili bir vücut yağını uyarır.

Ürün Kataloğu Mevcut Değildir
Bu ürün için video mevcut değildir