Ürün Kodu: 1686
Kategoriler: CİLT BAKIM CİHAZLARI

Göğüs Güzelleştirme ve Şekillendirme Ekipmanı Teknik Özellikler

  • Besleme gerilimi: AC220V

  • Besleme frekansı: 50 / 60Hz

  • Güç: 20W

  • İç ölçü: 33 * 17 * 43cm

  • Ağırlık : 2,4 Kg


Göğüs Güzelleştirme ve Şekillendirme Ekipmanının Fonksiyonları

Özel tasarımlı vakum pompası, ameliyattan kaynaklanan ağrı ve sağlık riski olmaksızın, göğüslerin boyutunu ve şeklini hızla artırır. Bu itme veya dolgulu sütyen veya silikon implantasyonu değildir, güzel ve doğal göğüsler sahibi olmanızı sağlar.

1. Vakum pompası göğüs dokularını yeniler ve birleştirir,

2. Adet döngüsünün ilk yarısında (proliferatif aşama): vücuttaki hormon doğal olarak artar ve meme dokuları ve kolloidal kitle çoğalır, bu nedenle meme dokularının ve kolloidal kitlenin gereksinimlerinin proliferasyonunu tam olarak karşılamak için büyük miktarda lipit materyaline ihtiyaç vardır.

3. Menstrüel siklusun ikinci yarısında (iyileşme evresi), vücuttaki hormon azalır, meme dokusunun geri kazanım hacmi küçülür ve göğüsler küçülür ve yumuşak olurlar. Daha sonra vakum pompası göğüslerde en fazla lipit ve doğal sıvıyı çekebilir ve göğüslerin doluluğunu ve sıkılaşmasını sağlayabilir.

4. Periyodik erdemli çember sayesinde memelerin yağ dokusu ile daha fazla besin emilimi sağlanacak, kan dolaşımını ve lenf dolaşımını engelleyecek ve besinleri sağlam göğüslere yükseltilecektir.

5. Göğüs kremi, etkili infiltrasyon kapasitesine sahip küçük moleküller olan saf bitki özünün (dişi hormonuna benzer) doğal büyüme faktörlerini içerir. Vücutta hormonal sekresyon sistemini ayarlamak ve meme dokularının gelişimini uyarmak ve besinleri elde etmek için etkili infiltrasyon ve emilim prensibi benimsenir, bu arada göğüslerin yağ ve yağ dokusunu arttırmak için göğüslerin yağlanmasına ve yağ dokusunun yağlanmasına yardımcı olur.

Ürün Kataloğu Mevcut Değildir
Bu ürün için video mevcut değildir