Ürün Kodu: 1692
Kategoriler: HYDRA FACIAL CİHAZLARI

PRO FACIAL HYDRA PEEL UYGULAMALARI

  • Akne (Sivilce) İzlerini Yoketme.
  • Yüzeysel Leke Giderme.
  • Cilt Matlıklarını Giderme.
  • Genişlemiş Gözenekleri Giderme.
  • Komedonları Giderme.
  • Cilt Gevşekliklerinin Düzeltilmesi.
  • Ciltdeki Birikmiş Ölü Hücrelerin Giderilmesi.
     

Aksesuarların Özellikleri

1. Kabarcık Temizleyici

Kabarcık temizleyici saplı ilk temiz cilt. Cildi ortadan iki tarafa emdirin, hızlıca kaydırın. Çok uzun kalmayın, çok hassas ciltler için düz uç ve girdap ucu kullanın. Çok büyük gözenekler ve T bölgesi, mat yüzeyi ile dudakları kullanır.

2. Ultrason Kolu

Ultrasound ürünleri subkutan dokulara derinlemesine. Mikro sirkülasyonu ve cilt yenilenmesini teşvik edin. Ürünler derinin içine nüfuz edebilir, emilimi hızlandırabilir.

3. RF Radyo Treuuencv Kolu

Gözenekleri açın, doku ısısını konumlandırın, cilt altı kollajen kasılmasını teşvik etmek için gözenekleri açın ve gerginleştirin, kırışıklıkları toparlayın, yeni kolajen üretir, cilt daha sonra daha kompakt olacaktır.

4. Buz Onarım Kolu

Buz tamir kolu cildi dondurup gözenekleri küçültür, buz enerjisi epidermisten derin cilde nüfuz edebilir. Cilt gözeneklerinin kuvvetli büzülmesini anında önler, böylece cilt yüzeyinde beslenme gerçeklerini kilitlemek için bir doğal donma maskesi tabakası oluşur.

5. Mikro-Elektrikli Terapi Kolu

Biyo yüz germe, hücre geçirgenliğini artır, vücudun besin ve su, oksijenli kan daha iyi emilmesini yardımcı olur. Kollajen synth-esis seviyesini artırın, kırışıklıkları azaltın, böylece cilt daha yumuşak, esnek ve parlaktır.

6. Oksijen Püskürtücü

Oksijeni enjekte edebilir ve sadece bir makine ile oksijen alabilir. Bu nedenle hipoksinin zorluklarını çözer. % 98 saflaştırılmış oksijen enjekte eder ve hücrelerin metabolizmasını hızlandırmak, cildi beyazlatmak ve cildi yumuşatmak için dürtü kuvvetiyle nutrillon distile ederek derin oturmuş cilde damlatır.

 

 

Ürün Kataloğu Mevcut Değildir
Bu ürün için video mevcut değildir