Ürün Kodu: 1670
Kategoriler: IPL LAZER YEDEK PARÇA

Ipl Lazer Su Soğutma Sistemleri-01

Soğutma sistemleri, Ipl lazer epilasyon cihazlarına ait başlıkların ve elektronik ünitelerin aşırı sıcaktan korunması görevini yerine getirirler.

Lazer epilasyon cihazlarının soğutma sisteminde mutlaka saf su yada diğer bir deyişle, içinde en az kireç ihtiva eden su kullanılmalıdır.

Soğutma sistemlerindeki su, her ay periyodik olarak değiştirilmeli ve altı ayda bir bakım yapılmalıdır.

Soğutma sitemleri ipl lazer epilasyon cihazları için çok önemli parçalardır. Soğutma sistemindeki herhangi bir arıza, başlık ömrünü çok kısaltır ve yanık ile sonuçlanan vakalarada sebep olabilir. Hatta aşırı ısınan ipl cihazlarda bu durum, cihazı kullanılamaz hale getirebilir.

IPL epilasyon cihazlarınızda soğutma sistemleri hayati derecede önem taşımaktadır.

Soğutma sistemi sağlıklı ve güçlü olan bir cihazda başlık soğutması, daha olumlu bir şekilde gerçekleşir ve ipl cihazında ısınma sorunlarından kaynaklanan arızalara sebep vermez.

Firmamız epilasyon cihazlarındaki su soğutma sistemi arızalarını giderme ve bakımlarını yapmaktadır. Ayrıca Clean Lazer olarak ipl epilasyon cihazlarınızın garanti kapsamı altında teknik donanımını A'dan Z'ye yeniliyoruz. Bu şekilde uzun süre çalışan başlık ve cihazlarınız, size daha olumlu sonuçlar verecektir.

Detaylı bilgi ve talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ürün Kataloğu Mevcut Değildir
Bu ürün için video mevcut değildir