Ürün Kodu: 1686
Kategoriler: CİLT BAKIM CİHAZLARI

Meme Güzelleştirme ve Şekillendirme Ekipmanı Teknik Özellikler

     1.Güç voltajı : 220-240V / 110V
     2. Güç frekansı : 50 / 60Hz
     3. Güç : 60W
     4. Ambalaj boyutları : 68 * 36 * 20 cm


Çalışma prensibi

Güzellik ekipmanı, insan vücudunu beslemek için insan bilgi enerjisiyle biyolojik akımı kullanarak, kanalı anında tarayabilen, tarama yapmanın ağrı olmadan etkilerini elde edebilmek için en ileri elektronik entegrasyon teknolojisini benimsiyor. Makine hızla kilo kaybetme, büyütme göğüs fonksiyonlarını gerçekleştirmek için, iç organları, insan vücudunun yaşam enerjisini takviye, ana ve tali kanallar araştırmak ve yin ve yang dengelemek, vücudun içinde oksijen içeriği artırmayı düzenlemede kullanılabilir, fitnes ve bakım.

Güzellik ekipmanı, fotonların farklı dalga bantlarını, kollajen artışını uyarmak ve aynı zamanda derideki hücreleri yenilemek için kullanır. Ürünlerin emilim hızını artırabilir, uykuda cildi aktive edebilir.

Mikro-akım göğüste biyolojik akım ile rezonans oluşturabilen, metabolizmayı teşvik eden, kan dolaşımını hızlandıran ve hücre aktivasyonunu harekete geçiren, meme dokularının daha gelişmiş hale gelmesi için, memeye elektrik enerjisi sağlama prensibini benimser.

Titreşimli kap meme ile rezonans oluşturabilir, böylece memedeki kaslar kullanılabilir ve meme daha elastik ve dolgun hale gelir.

Tam-frekans dalgasında modülasyon elde etmek için vakum negatif basınç teorisi kullanarak, memenin doku hücrelerine girmek için yağ parçacığını ve sıvıyı teşvik etmek için düzenli emilim ritmini kullanarak, genişleme ve boyutlandırma için göğüs dokularını güncelleyin ve birleştirin. Aynı zamanda, vakum hava basıncının emilmesi ve serbest bırakılması, cildin lokal kan dolaşımını artırabilir, metabolizma ve göğüs dokularının taleplerini tam olarak karşılamak için yağ partiküllerinin ve çoklu besin maddelerinin emilimini hızlandırabilir. Güzel, doğal ve tam meme sahibi olabilirsiniz.

Ürün Kataloğu Mevcut Değildir
Bu ürün için video mevcut değildir