Clean Lazer Estetik Medikal 2002 yılında sektördeki boşlukları, eksiklikleri sistematik bir şekilde analiz ederek, kozmetik, estetik ve güzellik sektörüne, tüm dünyada kullanılan en son teknolojik cihazları tedarik etmek amacı ile kuruldu.

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kalite, uygun fiyat, dürüstlük ve devamlılığı kendisine ilke edinmiştir.

Clean Lazer, estetik ve güzellik sektörüne yönelik yeni jenerasyon düşünce yapısıyla, ürün ve cihaz ihtiyaçlarınızın dışında, merkezinize, salonunuza, kliniğinize, işletmelerinize özel çözümler sunar.

Epilasyon, IPL sistemleri, zayıflama, profesyonel cilt ve vücut bakım cihazları gibi estetik merkezleri ve güzellik salonlarının ihtiyacı olan tüm (Bakanlık onaylı) cihazların ve gerekli medikal malzemelerin satışını gerçekleştiren firmamız, satış sonrası bakım ve destek hizmetini en kusursuz şekilde vermektedir.

Müşterilerine yerinde ve doğru hizmet vermeyi benimseyen Clean Lazer; geçen yıllarda sektöründe büyüme adına büyük adımlar atmış ve kısa süre zarfında sektördeki yerini pekiştirmiştir.

Clean Lazer, istediğiniz her an, her dakika sorunlarınıza çözüm olabildiği için 17. yılını doldurmaktadır.

Heraeus Noblelight şirketinin Türkiye temsilcisidir.  IPL, Alexandrite lazer, E-light sistemleri için yüksek kaliteli flaş lambaların dağıtımını, Türkiye içine ve yurtdışına yapmaktayız.

Yenilikleri sizin adınıza takip eden Clean Lazer, bir çok ürünü çatısı altında toplamıştır.

Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Almanya, İtalya, Rusya başta olmak üzere, ihtiyaçlara göre dünyanın birçok farklı noktasından çözümler sunan Clean Lazer, teknik anlamda sektörde ciddi işlere imzalar atmıştır. Avrupa'nın bir çok ülkesine, IPL başlıkları ve lamba temin etmekteyiz. İstanbul ve Türkiye'nin bir çok şehrinde lamba değişimi yapmaktayız.

Sizlerle çalışmaktan ve sizlerle tanışmaktan daima büyük mutluluk duyuyoruz...