Ipl Başlık Değişimi ve Ipl BaşlıkTamiri-Ipl Lamba Değişimi

Clean Lazer teknik destek departmanı, alanında uzman ekibiyle daima yanınızda.

Clean Lazerde, ipl cihazlarınız için her türlü ipl lamba bulunmakta. 

Tüm Ipl cihazlarının başlık veya lamba değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Yazılım, yedek parça, bakım onarım hizmetleri, teknik ekibimiz tarafından profesyonel olarak verilmektedir.

IPL lambaların değişikliği, başlık değişimleri, soğutma sorunları gibi taleplerde ABD menşei ürünler ile kesin çözümler üretiyoruz.

Firmamız; Heraeus Noblelight şirketinin Türkiye temsilcisidir.  IPL, Alexandrite lazer, E-light sistemleri için yüksek kaliteli flaş lambaların dağıtımını, Türkiye içine ve yurtdışına yapmaktayız.

Firmamız; Türkiye'de bulunan markası ne olursa olsun, tüm lazer IPL epilasyon cihazlarının alternatif servis sağlayıcısı olarak hizmet vermektedir.

Atış sınırlandırması olan lazer IPL epilasyon cihazlarının sınırlandırmaları, AR-GE bölümümüz tarafından kaldırılmaktadır.

Ayrıca; IPL Lamba, IPL Tamir, IPL Başlık Onarımı, IPL Safir, IPL Filtre, IPL Kaviti, IPL Reflektör, Soğutma Problemleri, Su Pompası Arızaları, Uzakdoğu Lazer Cihazlarının Şifre Çözümleri, Aylık/Yıllık Periyodik bakımları için Tüm Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz.

Clean Lazer teknik destek departmanı randevu sistemi ile çalışmaktadır. Randevu ve arıza kayıt için: 0212 876 89 77 numaralı telefonu arayarak veya Clean Lazer iletisim sayfasından bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.